Merhaba,

www.vavmedica.com Türkiye’nin son yıllarda hızla gelişen sağlık turizmine yeni bir soluk getirmek amacıyla, medikal turizmin öncüleri tarafından kurulmuş bir sağlık turizmi platformudur.

Yapısından içeriğine tamamen özgün ve yenilikçi olan www.vavmedica.com , uzman iletişimciler ve yazılımcılarla hazırlandı.

Bugüne kadar anlaşmalarımızı tamamladığımız ve çalışmaya başladığımız hastane gruplarının bazıları: Acıbadem Sağlık Grubu, FlorenceNightingale Sağlık Grubu, Medical Park Sağlık Grubu, Memorial Sağlık Grubu, Medline Sağlık Grubu, Echomar Sağlık Grubu, Bayındır Sağlık Grubu, Medicana International Hospital, EmseyHospital, Medipol Üniversitesi Mega Kompleks Hastanesi, İstanbul Neolife Tıp Merkezi, Kadıköy Şifa Hastaneleri, LIV Hospital….vs vs

www.vavmedica.com’den alacağınız tüm bilgilendirme hizmeti tamamen ücretsizdir.

Dünya çapında bireysel ve kurumsal hasta temsilcileri ile çalışan Vavmedica.com; talepleri ise anlaşmalı olduğu sağlık/terapi/dinlenme merkezlerine iletir. Hasta talepleri gelen vakalar üzerinden ya da toplu olarak yönetilir.

Sistem şöyle çalışıyor: Hastalar ve yakınları www.vavmedica.com adresindeki web sitemiz üzerinden kendihastalıklarını ve şikâyetlerini, tıbbi raporlarını da gönderme opsiyonları da mümkün olarak bize bildiriyor.

Biz hastamızın rahatsızlığı ile ilgili bulguları ve öyküyü, anlaşmalı olduğumuz sağlık gruplarının ‘International Patient Service / Uluslararası Hasta Departmanı’ yetkililerine gönderiyoruz ve bu sağlık kuruluşlarından hastamıza yönelik tedavi planı ve tahmini maliyet aralığı bilgisi alıyoruz.

Bütün bu sağlık kuruluşlarından gelen planı ve tahmini maliyeti hastamıza rapor olarak 24 saat içinde gönderiyoruz. Hastamız bu seçeneklerden uygun gördüğü hastaneyi tercih ederek bize bildiriyor.

Daha sonra hastamızla seçilen hastane arasındaki iletişimi kurarak, hastanın transferini ve tedavisini takip etmeye başlıyoruz. Hastalarımızın tedavi sürecindeki memnuniyetlerini ya da şikayetlerini hastane yönetimiyle anlık paylaşıyor aynı zamanda bu geri bildirimleri kayıt altına alıyoruz.

Böylece hastamızın en uygun tedavi planına en optimum fiyatlarla sahip olmasını sağlamanın yanı sıra hasta memnuniyetini en üst düzeyde sağlamış, üye hastanelerimizin de hizmet standartlarını geliştirmeleri konusunda çok değerli bildirimler vermiş oluyoruz.

www.vavmedica.com olarak özellikle International Patient Service departmanları olan ve JCI (JointCommission International) tarafından akredite edilmiş ya da kalite standartları mevcut sağlık kuruluşları ile çalışıyoruz.

Merhaba,

www.vavmedica.com ‘nin kuruluşunda, kendi hayatımda yaşadığım en büyük mutluluğun izlerini görebilirsiniz: 1 Ocak 2003 günü oğlum dünyaya geldi. Trizomi 13 Patau Sendromu ile doğmuştu. Bu hastalıkla doğan çocukların %80’i ilk yıl içerisinde yaşamlarını kaybediyorlardı. Oğlumu yaşatmak için ise ben her yolu denemek zorundaydım. O iki yaşındayken, 2005 yılında Amerika’ya Stanford Üniversitesi’ne tedavisi için gittiğimizde; özellikle daha önce hiç bulunmadığımız bir ülkede bize yönelik sağlanan organizasyonun ve oradaki tedavi imkânlarına ulaşabilmemizin sağlıklı ve güvenilir bir şekilde nasıl yapıldığını gördüm.

Yaşadığım bu deneyim, bana insan hayatının kırılganlığını ve aynı dünyada, bütün insanların, farklı kültürlerde ve farklı ülkelerde de olsalar birbirlerine olan ihtiyaçlarını gösterdi. Kendisi ya da sevdiklerinin yaşamı için ülkesinin dışında sağlık imkânları arayan milyonlarca kişinin desteğe ve bilgiye ihtiyacı olduğunu yaşayarak bu sayede öğrendim. İşte www.vavmedica.com bu bilgi ve desteği sizlere sunmak için kuruldu. Hasta ve hasta yakınları için tamamen ücretsiz olarak sunulan bilgilendirme hizmeti sayesinde, binlerce kişi Türkiye’de tedavi imkânına kavuşuyor.

Sistem çok basit bir işleyişe sahip: Hastanız ile ilgili tüm bilgileri bu platforma ulaştırıyorsunuz ve sizin için hangi tedavinin, hangi fiyat üzerinden ve hangi hastanede en iyi şekilde sağlandığını Vavmedica.com platformunun deneyimli ekibi araştırıyor. Bunu yaparken Türkiye’nin en önde gelen sağlık kuruluşları ve hatta JCI akreditasyonuna sahip veya uluslararası hasta birimleri olan hastaneler arasında bu araştırma yürütülüyor. Ardından tüm bilgiler sizinle paylaşılıyor. Siz kararınızı verince sizin seçtiğiniz sağlık kuruluşunda tedavi olmaya yönlendiriliyorsunuz. Yine burada tedaviniz boyunca karşılaşabileceğiniz her türlü sıkıntıda sağlık kuruluşu ile aranızda hızlı iletişimi ve çözümü sağlamaya yardımcı olunuyor. VT Health Services sağlığınız için her zaman yanınızda olacak.

Sevgilerimle.

Dr. Kerim Koray Kebir, MD
Founder / CEO
Vavmedica Health Services
www.vavmedica.com
www.facebook.com/vavmedica
Tel : 00905339690734
drkebir@vavmedica.com
drkoraykebir@gmail.comA Global Platform for
International Medical Services

Vavmedica.com is happy to be at your service, organizing cross-border health services. Vavmedica.com is an innovative health platform founded in Turkey by Dr. Kerim Koray Kebir, MD and communication specialists to offer high quality and quick healthcare services in Turkey for both patients and their relatives abroad. On this platform, pioneer hospitals and healthcare providers specialized in various therapeutic fields are presented; Turkey’s advanced infrastructure and quality of service in field of health are emphasized. Our healthcare solutions address not only patients crossing national borders in search of affordable and timely health care, but also administrative, operational, clinical, business and technological needs with a focus on how these elements work together to drive change.

Vavmedica Healthcare Service

  • Formulaire de consultation

  • Hasta Formu

  • Modulo di consulenza

  • Konsultationsformulär

  • Consultancy Form

PHYSICIANS

HOSPITALS

Treatments

Follow Us On Facebook

Are you ready for a consultation?

Your treatment will be performed by licensed therapist. Schedule your appointment now!
0
LIFES SAVED
0
INTERNATIONAL PATIENT AGENTS
0
HOSPITALS
0
MEDICAL AWARDS